KATEGORIE

Statistika

TOPlist

Partneři

dvd-autoradia.cz - autoradia

 

led-dennisviceni.cz - Denní svícení

 

D2S-výbojky.cz - Xenonové výbojky D2S

Tuningcenter.cz - Autodoplnky

OSRAM TRUCK + MOTO Tady sú 19 produkty

OSRAM TRUCK + MOTO
Autožárovky OSRAM lze rozdělit do několika kategorií, jako je např.: Standard, truckstar, x-racer, night racer plus.

Standard 24V
Právě u nákladních vozidel jsou použité materiály často využívány až na hranici svých možností. Řidiči jsou tedy zcela odkázáni na kvalitu nejrůznějších komponentů. OSRAM Standard 24V jsou svým spolehlivým výkonem přirozenou volbou řidičů kamionů.

TRUCKSTAR
V noci potřebují řidiči kamionů conejlepší osvětlení vozovky před sebou. Tyto žárovky mají velký náskok před konvenčními žárovkami 24V a řidiči se díky nim mohou soustředit na to nejpodstatnější. V důsledku mimořádně dlouhé životnosti a robustní konstrukce navíc šetří náklady na výměnu, prostoje a celkově na vozový park.

X-RACER
Přejete si kromě dobré viditelnosti i dobře vypadat volte OSRAM X-RACER. Toto nadodralé světlo je naprosto moderní, lidé se za ním otáčejí a osloví motorkáře kdekoli na světě. Kromě toho šetří zrak.

NIGHT RACER PLUS
Maximální odolnost proti vibracím v kombinaci s vysokou intenzitou světla: nová žárovka OSRAM Night Racer Plus pro motocykly odolává i těm nejdrsnějším podmínkám. Zvláštní technologie zaručující odolnost vůči otřesům ve spojení se speciálním žhavicím vláknem a novou směsí inertního plynu dávají žárovce schopnost obstát i v náročných podmínkách. Až o 90 % větší objem světla a o 35 metrů delší světelný kužel zvyšují bezpečí motocyklistů na vozovce.

Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

   Poslední aktualizace skladových

   zásob:

Sestavuji aktuální kalendář ...